У Калуші суд оштрафував матір, яка пустила дитину гуляти саму і без маски

Нещодавно, 27 травня, у Калуші засудили жінку,  яка пустила дитину гуляти саму і без маски.

Як йдеться у матеріалах справи, працівники Калуської МВ УМВС виявили, що жінка неналежно виконувала свої обов’язки. Її дочка 23.04.2020 року перебувала на майданчику на вулиці Тихого без супроводу батьків та без респіратора або захисної маски.

У судовому засіданні правопорушниця вину у вчиненому визнала та пояснила, що пустила дитину погуляти без її супроводу, оскільки вона одна виховує троє дітей, а з чоловіком розлучена. Просить суворо не карати, оскільки вона перебуває у скрутному матеріальному становищі.

Вина жінки у скоєному доводиться також протоколом про адміністративне правопорушення від 23.04.2020 року, довідкою про результати розгляду матеріалів за фактом перебування дітей від 08.05.2020 р.

В діях жінки суд вбачає ознаки адміністративного правопорушення передбаченого ч.1 ст. 184 КУпАП.

Призначаючи стягнення, суд враховує характер та ступінь суспільної небезпечності скоєного, особу правопорушниці й обставини справи і вважає, що їй слід обрати стягнення у вигляді попередження, – йдеться у матеріалах справи.

Суд постановив визнати жінку винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.184 КУпАП та наклав адміністративне стягнення у вигляді попередження.

З жінки стягнули дохід Державної судової адміністрації України 420, 40 грн. судового збору.

Головне фото: freepik.

Читайте також: У Франківську на 34 тис. грн. оштрафували священника за порушення карантину.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...