На Калущині — ще одна смерть від коронавірусу

На сайті Калуської міської ради оприлюднили офіційну інформацію щодо епідеміологічної ситуації на території Калуської громади.
За отриманою інформацією від медичних закладів Калуської громади і району станом на 09:00 3 червня на території міста і сіл району зареєстровано 170 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби, з них 9 осіб померли, а 109 пацієнтів одужали, йдеться в офіційному повідомленні.

За минулу добу підтверджено 1 летальний випадок від коронавірусу. Нових випадків захворювання за добу не виявлено, пишуть “Вікна“.

Загалом коронавірус лабораторно не підтвердили в 488 осіб, у 22 з них — впродовж минулої доби.

За весь період зареєстровано 737 підозр на коронавірусну хворобу, з них 9 за останню добу.

Очікують результатів лабораторних аналізів 79 пацієнтів, минулої доби їх було 88.

Від COVID-19 одужали 109 осіб. Тими, хто одужав, вважаються люди, які після лікування пройшли двічі ПЛР-тестування з підтвердженням на відсутність в організмі вірусу.

У медзакладах перебуває 24 хворих із пневмонією, що на 1 менше, ніж минулої доби.

Хворих з ГРЗ, які перебувають під амбулаторним наглядом сімейних лікарів, — 85, що на 2 більше, ніж минулої доби.

Примітка: Щоразу, коли у вас лихоманка, підвищена температура тіла, кашель і утруднене дихання, важливо передовсім звернутися до свого сімейного лікаря, який зобов’язаний проінструктувати про наступні дії (виклик лікаря на дім, виклик бригади екстреної допомоги, самоізоляція тощо).

Відповіді на актуальні запитання як діяти в ситуації при підозрах інфікування коронавірусом можна дізнатись за номером гарячої лінії обласної клінічної інфекційної лікарні: 099-544-83-32 або за стаціонарним номером (0342)-56-69-28.

Нагадаємо, на Франківщині зафіксували ще 23 випадки коронавірусу.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...