Двох поліцейських, що принижували франківців, звільнили, ще трьох притягнули до дисциплінарної відповідальності

На дії поліцейських поскаржився мешканець Івано-Франківська, який стверджував, що правоохоронці неправомірно діяли, неадекватно спілкувалися, принижували його сина і товариша. Чоловік надав поліцейським аудіозаписи розмови.

Головним управлінням Національної поліції у Івано-Франківській області проведено службове розслідування, в ході якого перевірена інформація щодо неправомірних дій працівників Івано-Франківського відділу поліції, повідомили у пресслужбі обласної поліції. 

За порушення вимог Закону України «Про Національну поліцію», керуючись Дисциплінарним статутом Національної поліції України, двох поліцейських звільнено з органів Національної поліції, а ще одного працівника знято із займаної посади. Водночас начальнику Управління превентивної діяльності оголошено сувору догану, а т.в.о. заступнику начальника ГУНП обласної поліції суворо вказано на відсутність належної профілактичної роботи у підпорядкованому підрозділі, у зв’язку з нетривалим терміном перебування на займаній посаді (3 дні), – інформують у поліції.

Поліція повідомляє, що матеріали службового розслідування будуть направлені до Державного бюро розслідувань.

Читайте також: “Таких будемо звільняти”: у поліції прокоментували інцидент з приниженням франківців у відділку.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...