Давній Галич може стати культурною меккою Прикарпаття, яка сприятиме розвитку туризму

Сьогодні заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Романюк із робочою поїздкою побував у Галицькому районі.

Разом із місцевими керівниками оглянув кілька підприємств, а також хід проведення ремонтно-будівельних робіт у закладах соціальної сфери, відвідав КУ «Інклюзивно-ресурсний центр», де створено освітнє середовище для дітей із вадами зору, слуху, опорно-рухового апарату, та з реконструкцією історико-архітектурних пам’яток Давнього Галича.

На переконання Дмитра Романюка, Галицький район має потужні можливості для розвитку, адже на його території знаходяться унікальні історико-архітектурні пам’ятки Галицько-Волинського князівства.

Галич на своїй території акумулює безцінні скарби давньої культури. Усі ці об’єкти можуть стати культурною меккою Прикарпаття та сприяти розвитку не лише туристичної індустрії, а й економіки вцілому, – підкреслив Дмитро Романюк. – Переконаний, що яскраві креативні ідеї та досвід реалізації подібних культурних проєктів у перспективі зможуть перетворити Давній Галич на туристичну локацію, яка  приваблюватиме мандрівників та гостей Прикарпаття, – зазначив Романюк.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...