В Івано-Франківській ОДА обговорили підготовку до проведення ЗНО

Сьогодні, 5 червня, в обласній державній адміністрації в режимі онлайн відбулася нарада з питань організації та проведення у цьому році на Прикарпатті зовнішнього незалежного оцінювання.

Йшлося про організаційні заходи із забезпечення дотримання в усіх 61 пунктах тестування області рекомендацій  щодо протиепідемічних заходів під час проведення пробної, основної та додаткових сесій ЗНО, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21 травня 2020 року.

Завдяки вчасно проведеним організаційним заходам всі пункти тестування в області сьогодні забезпечені необхідними середниками і є найбезпечнішим з усіх  громадських місць,- зазначив Богдан Томенчук.

Віктор Кімакович поінформував керівників пунктів тестування в районах, що найближчим часом з міністерства надійдуть засоби індивідуального захисту для учасників ЗНО.

Спільними зусиллями центральної, обласної влади та  органів влади на місцях ми забезпечимо виконання основних вимог щодо дотримання правопорядку й техніки безпеки на пунктах тестування, а також їх забезпечення засобами гігієни, – підсумував Дмитро Романюк.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...