На Прикарпатті ліквідують наслідки паводку
18 Червня, 18:47
Поділитись статтею
Локальні зливи, що пройшли на Прикарпатті від початку червня, зумовили різке підняття рівнів води на річках та формування паводків.
Учора начальник Дністровського БУВР Роман Михайлюк, перевірив вісім об’єктів, які все ж зазнали значних руйнувань:
Підпірна стінка на р. Рибниця в с. Смодна Косівського району
Водозахисна дамба на р. Черемош в с. Рибне Косівського району
Водозахисна дамба на р. Прут в селищі Заболотів Снятинського району.
Водозахисна дамба на р. Лімниця в с. Бабин Середній Калуської ОТГ.
Берегоукріплення р. Бистриця Солотвинська в с. Старий Лисець.
Берегоукріплення р. Прут в с. Кийданці Коломийського району.
Дамба на річці Пістинька в с. Спас Коломийського району.
Дамба на р. Дністер в с. Побережжя Тисменицького району.
Наразі аварійні бригади та підвідомчі дільниці завершили першочергові відновлювальні роботи на ділянці дамби р. Лімниця в с. Бабин Середній та проводять роботи на двох інших об’єктах з ліквідації наслідків стихії.
Зокрема на р. Пістинька в с. Спас Коломийського району, де на сьогодні зруйновано кріплення та мокрий укіс захисної дамби на довжині 150 м, підмито горизонтальне кріплення з плит. Дністровським БУВР розпочато завезення негабаритного каменю та некондиційного залізобетону для закріплення найбільш небезпечної ділянки. Сформовано запас мішків в кількості 800 шт. та піщано-гравійна суміш. На роботах задіяна спецтехніка (екскаватор, 2 самоскиди) та аварійна бригада Коломийської дільниці в кількості 9 чоловік.
Водночас на аварійній ділянці на р. Прут в селищі Заболотів Снятинського району розмито 120 м берега та 50 м дамби. Для недопущення подальшого розмиву дамби Дністровським БУВР завезено 70 м3 некондиційного залізобетону. Заготовлено 600 мішків та піщано-гравійна суміш. Розпочалися роботи з закріплення пошкодженої ділянки. Задіяна спецтехніка (1 екскаватор, 2 самоскиди) та аварійна бригада Заболотівської дільниці в кількості 8 чоловік.
Спеціалісти Дністровського БУВР продовжують роботи з ліквідації наслідків стихії та здійснюють постійний цілодобовий моніторинг ситуації.
Поділитись статтею