Кошти постраждалим від повені прикарпатцям перерахують до кінця наступного тижня

До кінця наступного тижня на рахунках людей, які постраждали від стихії, мають бути кошти, виділені Урядом.

Про це повідомили у пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

На цьому сьогодні, 3 липня, під час онлайн-наради із головами райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад, міськими головами міст обласного значення, наголосив голова ОДА Віталій Федорів.

Зазначалося, що увага до постраждалого населення – першочергове завдання, яке ставить Президент та Уряд перед органами влади на місцях.

«Поставлено завдання переді мною, як головою ОДА, – організувати роботу щодо оперативних виплат коштів людям, які постраждали від стихії у червні. Доручаю відповідним службам невідкладно організувати роботу щодо оцінки завданих збитків. Маємо оперативно відшкодувати збитки, завдані стихією населенню нашої області», – наголосив Віталій Федорів.

Зверніть увагу: Уряд перерахував кошти для виплати постраждалим від повені прикарпатцям: хто та скільки отримає.

Довідково

2 липня КМУ прийняв розпорядження № 811-р «Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 року», яким визначено суми та механізми ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка мала місце на Заході України у червні поточного року.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...