На Франківщині підлітки скоїли 37 кримінальних правопорушень

Працівники ювенальної превенції прикарпатської поліції підсумували свою роботу за шість місяців 2020 року.

Один з головних критеріїв – це стан злочинності у дитячому середовищі. Як засвідчує статистика, кількість злочинів, вчинених неповнолітніми та за їх участю, на території області зменшується у порівнянні з попередніми роками.

Цьогоріч за 6 місяців підлітки скоїли 37 кримінальних правопорушень (минулого року за такий же період – 48 злочинів),- повідомляють правоохоронці.

Варто зазначити, що дітьми спільно з дорослими організаторами було скоєно 4 кримінальні правопорушення. За півроку кримінальнокарними діями «відзначилися» 32 неповнолітніх.

Серед вчинених дітьми злочинів – 15 крадіжок та 4 грабежі, один факт незаконного заволодіння транспортним засобом, 6 хуліганств. Крім того, на «рахунку» неповнолітніх 3 злочини у сфері обігу наркотичних засобів, в тому числі один факт збуту наркотиків, а також одне зґвалтування.

У кожному випадку ювенальні поліцейські Івано-Франківщини ретельно вивчають обставини та мотиви, які призвели до скоєння неповнолітніми кримінально караного діяння, а відтак вживають відповідних заходів для їх усунення, – повідомили ювенали.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...