Втрати окупанта станом на 271 день війни

84600
Особовий склад
278
Літаків
261
Гелікоптерів
2892
Танків
5822
ББМ
1870
Артилерія
209
Засоби ППО
393
РСЗВ
4379
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
1537
БПЛА
16
Кораблі та катери
Купити квартиру в Івано-Франківськ

Державний ліс в руках криміналітету: незабаром за Буру візьмуться державні виконавці. ВІДЕО

Епопея із захопленням декількох гектарів лісу поблизу Івано-Франківська добігає до логічного завершення.

Вже незабаром державні виконавці мають повернути у власність держави декілька гектарів лісу, які близько 20 років тому незаконно захопив кримінальний авторитет і член Партії регіонів Ігор Халаменда, передає “Рravda.if”.

Паркан довжиною більше кілометра обгороджує 3 гектари державної землі в селі Рибне. За ним – приватна охорона. По периметру – система відеоспостереження. Цю територію лісового фонду завбільшки 5 футбольних полів наприкінці 2000-х захопив місцевий кримінальний елемент Ігор Халаменда, відомий в бандитських колах на прізвисько Бура. Але сьогодні послідовна позиція прокуратури у відстоюванні державних інтересів дає зрозуміти, що епоха схем і привласнення державного майна закінчилася – Халамеда зобов’язаний за власний рахунок розібрати кам’яну огорожу і передати землі лісовому господарству.

Нещодавно адвокати Халаменди отримали нищівну поразку в Апеляційному суді Івано-Франківської області. Представники Феміди підтвердили законність рішення Тисменицького районного суду, яке зобов‘язує Буру повернути в державну власність 3 гектари заповідної території. Рішення вступило в законну силу 30 червня. Згідно з рішенням суду, Халаменда зобов’язаний демонтувати огорожу на землі, яка належить лісгоспу, та повернути землю в державне користування. Інтереси держави в цій справі захищає перший заступник прокуратура Івано-Франківської області. Саме він звернувся з позовом до Тисменицького районного суду про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою біля села Рибного, яка належить ДП «Івано-Франківське лісове господарство».

Справу розглянули 11 лютого 2020 року. Той день для Бури став провалом. Суддя Марія Хоминець прийняла рішення зобов’язати демонтувати огорожу і надати лісгоспу доступ до державного лісу. Так прокуратура отримала законні підстави вимагати виконання рішення суду та залучати до цього виконавчу службу. Проте сам Халаменда не спішить повертати захоплену землю у власність лісгоспу. Тому за Буру незабаром візьмуться державні виконавці. З дня на день Тисменицький районний відділ державної виконавчої служби розпочне процес виконання рішення. Непохитність позиції першого заступника прокурора Івано-Франківської області лише додає шансів, що інтереси держави таки будуть захищені. А державні виконавці з уже скоро повернуть землі лісового фонду з рук кримінального елемента Бури у законне користування лісове господарству.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...