Андрій Пальчевський: «Порятунок життя одного українця коштує будь-якої політичної мети»

Лідер політичної сили «Перемога Пальчевського» вважає, що влада повинна використовувати кожну можливість для порятунку життя і здоров’я українців під час епідемії коронавірусу. Таку думку Андрій Пальчевський висловив, коментуючи пошук зарубіжної вакцини від коронавірусу для вакцинації українців в зв’язку з відсутністю виробництва вітчизняної.

«Порятунок життя одного українця коштує будь-якої політичної мети. Ми не здаємо наш суверенітет, а рятуємо життя людини … Якщо нам буде протягнута рука допомоги, щоб врятувати хоча б одне українське життя, у президента є всі підстави зробити те, що він мудро зробив під час луцької кризи », – сказав Андрій Пальчевський.

Громадський діяч також висловив обурення нецільовим використанням коштів з Державного бюджету, які були виділені на боротьбу з коронавірусом.

«Як можна було розбазарити фонд по боротьбі з коронавірусом на будівництво доріг? Наростає летальність хвороби. 33 людини померло в Україні за останню добу. Раніше така кількість вмирала в тиждень. Значить, або статистика змінюється, або вірус мутує, або відбуваються політичні речі. Люди перестали довіряти представникам влади від медицини. Нам потрібно було зробити свої ПЛР-тести. Нам обіцяли, що вони будуть, на це виділили гроші, а тестів немає. Нас обдурили. Вакцину вони теж не будуть виробляти», – заявив Пальчевський.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я України прогнозує другу хвилю коронавірусу в жовтні або листопаді цього року.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...