Ветінспектора судитимуть за отримання хабарів від людей, які розмитнювали польські продукти

Державний інспектор Івано-Франківського прикордонного інспекційного пункту ветеринарної медицини налагодив схему одержання хабаря від людей, які розмитнювали ввезені продукти з Польщі на територію України, щоб їх продати.

Неправомірну вигоду інспектор одержував за видачу ветеринарних свідоцтв Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, у яких зазначалося про належну якість увезених харчових продуктів.Про це повідомляє  Державне бюро розслідувань.

Таким чином, держінспектор обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди за ч. 1 ст. 368 КК України.

Обвинувальний акт направлено до суду.

У разі доведення вини обвинуваченому загрожує покарання у вигляді штрафу від 1000 до 4000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк від 3 до 6 місяців, або позбавленням волі на строк від 2 до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у Львові, за процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури, оперативний супровід – УСБУ в Івано-Франківській області.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...