Мед Атлант

У Франківську благодійники придбали будинок для одиноких матусь

Івано-Франківська благодійна організація “Час добра та милосердя” придбала будинок, в якому облаштують притулок “Дім мами”.

Про це Суспільному розповіла очільниця благодійної організації Валерія Кушніренко.

За її словами, напередодні нового року власники компанії, які допомагають благодійникам, взяли на себе повне фінансове зобов’язання викупу будинку для проєкту з розтермінуванням на два роки.

Благодійна організація “Час добра та милосердя” ініціювала проєкт – створення в Івано-Франківську “Дому мами”. Саме для реалізації цієї ініціативи викупили будинок (270 метрів квадратних) у Марії Януш, яка погодилася продати приміщення.

Це сирець. Всередині є перестінки, щось поштукатурено, щось – ні, вікна є, газ і світло під’єднані. Нема підлоги. Треба підвести воду: або з центральної траси тягнути (але вона дуже далеко), або рити свердловину. Бо колодязя буде замало для такого великого проєкту, як “Дім мами, – розповідає Валерія Кушніренко.

У будинку є 12 кімнат. Деякі з них можна ще розділити. Організатори планують довести їхню кількість до 20-ти.

Крім того, біля будинку є 12-14 соток землі. Там планують поставити дитячий майданчик. Наразі благодійники шукають проєктувальника.

Для облаштування будинку треба багато грошей. Валерія Кушніренко каже, що розраховує на допомогу небайдужих людей:

Фірма, яка нам придбала будинок, вони нас не залишають – і надалі будуть допомагати. Ми зможемо та знайдемо сили та ресурси збудувати дім, який рятуватиме дітей від стін дитбудинків. І для мам цих діток дім буде початком нового життя!

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...