M GROUP DEVELOPMENT в тестовому режимі запустила новий маршрутний автобус

Сьогодні, 30 січня, будівельна компанія M GROUP DEVELOPMENT у тестовому режимі провела рейс нового автобуса. Для остаточного запуску необхідно здійснити ще кілька проїздів вулицями міста. Після узгодження всіх потрібних документів та, якщо дозволить епідеміологічна ситуація, вже незабаром автобус курсуватиме Івано-Франківськом.

Це спеціальна програма лояльності, яку створила M GROUP DEVELOPMENT для клієнтів та партнерів компанії.

Пільговим проїздом зможуть скористатися клієнти компанії (власники нерухомості), клієнти торгових центрів компанії (ті, хто придбав щось в ТЦ від M GROUP DEVELOPMENT з чеком, що підтверджує це), відвідувачі спортивного клубу HAZARD та працівники індустріального парку ARKAN. Для того щоб скористатися пільговим проїздом, потрібно оформити корпоративні картки M GROUP DEVELOPMENT.

Автобус курсуватиме від об’єкту до об’єкту компанії і зупинятиметься на фірмових зупинках, де будуть встановлені спеціальні екрани. В автобусах буде доступний wi-fi та підзарядка для мобільних пристроїв.

В подальших планах M GROUP DEVELOPMENT запустити ще три таких автобуси для потреб своїх клієнтів. Детальніша інформація згодом. Слідкуйте за новинами компанії на офіційному сайті та в соціальних мережах.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

  • ��������...
  • Loading...