Без транспорту та садочків: які обмеження діятимуть в Коломийській ТГ

Рішенням позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 26 лютого на Прикарпатті встановлюється “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Згідно з цим прийнято рішення про запровадження посилених протиепідемічних заходів.

Найближчі два тижні і Коломийська міська територіальна громада перебуватиме в “червоній” зоні. Ні місць, ні ліків в медичних установах немає, йдеться у сюжеті “НТК”.

“Стаціонари переповнені, ситуація не покращується зовсім. Багато хворих середнього, ближче до важкого, ступеня важкості, – каже директорка Коломийського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Марія Буртик.

У ковідному відділенні Коломийської ЦРЛ 189 пацієнтів. Місць немає, ситуація дуже напружена, бо люди приїжджають з направленнями у приймальний покій. Медики, які працюють у лікарні, – вигорають, розповідає гендиректор закладу Андрій Кошкін. За правилами має бути до 15 пацієнтів на доктора, а є майже 30.

У Коломийській ТГ не працюватимуть дитсадки. Громадський транспорт не курсуватиме, з’являться спецрейси, що перевозитимуть за довідками з місця роботи чи посвідченнями.

Детальніше в сюжеті:

Читайте також: Карантин на Прикарпатті: які обмеження діятимуть в області.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...