Керівниця магазину “АТБ” в Івано-Франківську Вікторія Луценко: “В роботі та житті головне – завжди вірити у власні сили”

Більш як чотири мільйони українських громадян щодня відвідують супермаркети “АТБ” – надійного та перевіреного часом постачальника гарантовано свіжих продуктів та якісних товарів першої необхідності за максимально доступними цінами.

В цьому немає нічого дивного, бо ж компанія працює на вітчизняному ринку роздрібної торгівлі вже понад чверть сторіччя та посідає лідируючі позиції за багатьма показниками. Станом на сьогодні 1206 магазинів “АТБ” щодня без перерв, вихідних і переобліків відкриті для покупців у 307 містах і містечках України.

Аби  понад 3,5 тисячі найменувань гарантовано якісних товарів завжди займали свої звичні місця на численних поличках магазинів найбільшої вітчизняної торговельної мережі в 24 областях країни, докладає максимум зусиль велика команда корпорації “АТБ” – понад 68 тисяч осіб! Переважна більшість з них (44546 ос.) – це представниці чарівної статі. Цього року Міжнародний жіночий день багато хто традиційно відсвяткує на своєму робочому місці. Недарма ж в магазинах “АТБ” називають свій дружний колектив “робочою родиною”.

Ці дивовижні жінки відіграють визначальну роль у процесі динамічного розвитку найбільшої торговельної компанії країни, забезпечують населення якісними продуктами за справедливими цінами.  Щороку корпорація відкриває близько сотні магазинів “АТБ”, створюючи п’ять-сім тисяч нових робочих місць.

Вже кілька років поспіль “АТБ” є лідером рейтингу найкращих роботодавців галузі роздрібної торгівлі.

У супермаркетах “АТБ” у різних куточках нашої країни можна зустріти жінок не тільки за касою або біля прилавку. Часто-густо вони вправно керують магазинами, працюють логістами, товарознавцями, бухгалтерами, керують відділами контролю якості “АТБ” та навіть займаються питаннями охорони й безпеки (438 співробітниць). У компанії є безліч прикладів того, як, прийшовши на  невисоку посаду, жінка з часом стає  чудовим фахівцем, проходить безоплатну підготовку в учбовому центрі “АТБ” (сьогодні таких чотири), будує успішну кар’єру, навіть може стати керівником регіонального підрозділу компанії. Згідно з даними із відкритих джерел 85% керівників супермаркетів “АТБ” розпочинали кар’єру з пересічних посад, наприклад продавця-консультанта. Зараз жінки очолюють роботу 1150 магазинів мережі, а всього в супермаркетах торговельної мережі 40896 представниць слабкої статі. Наймолодшій із них лише 18 років, є  працівниця, яка відсвяткувала свій 78-й день народження.

Окрім добре знайомої українцям мережі “АТБ-Маркет” до складу корпорації також входять численні підприємства, які займаються управлінням активами, логістикою, виробництвом продуктів харчування. Завдяки праці десятків тисяч українських жінок вони багато років займають лідируючі позиції в своїх сегментах бізнесу. Важливо знати, що ритейл – це галузь, яка потребує від працівників максимальної самовіддачі. Як розповіли нам співробітниці “АТБ”, коли віриш у власні сили, а робота для тебе не просто спосіб заробляння грошей, але й частина твого життя – будь-яке завдання буде виконане якнайкраще! Хоч відкрити новий магазин, хоч підкорити регіон!

На тендітних жіночих плечах тримається виконання основної місії лідера українського ритейлу – безперебійне забезпечення широких верств населення гарантовано свіжими та якісними продуктами за доступними цінами.

День торгівлі леді “АТБ” традиційно вважають своїм головного святом, проте не забувають і про Міжнародний жіночий день. Напередодні Міжнародного жіночого дня ми поставили кілька запитань –керівниці магазину “АТБ” № 1150 у нашому місті Франка Вікторії Луценко. Ця дивовижна й дуже весела жінка прийшла у компанію у 2013 році на посаду бухгалтера. Певний час працювала у Дніпрі, була товарознавцем, заступницею керівника магазину. Згодом, долучившись  до непростої, але цікавої справи розширення торговельної мережі у західних регіонах, Вікторія Вікторівна буквально закохалася в мальовниче Прикарпаття –  вирішила переїхати до Івано-Франківська, стала на чолі супермаркету.

– Вікторіє Вікторівно, заради улюбленої роботи ви зважились на такий серйозний крок, як переїзд до іншого регіону. Це ж близько тисячі кілометрів! Як вас зустріло та чим вразило головне місто Прикарпаття?

– Зізнаюсь, спочатку їхала сюди на певний час, але Івано-Франківськ підкорив мене. Це старовинне, комфортне, приємне, європейське містечко – з мальовничими пейзажами та неймовірною природою. Тут хочеться жити повним життям, працювати, подорожувати…

– Кілька років “АТБ” активно розширює свою присутність саме у західних регіонах. Отже, ви долучилися до цього динамічного та цікавого процесу?

– Так. Мені випала честь долучитися до цієї місії. Після відкриття нового магазину, коли група підтримки вже закінчувала свою роботу та рушала додому, розпочиналася моя кропітка та не менш важлива робота. Треба було розвивати магазин, формувати міцний колектив, знайомити покупців із нашим багатим асортиментом, гарантованою якістю продуктів, чесними цінами тощо.

– Скажіть, наскільки сьогодні відчувається, що це не просто робота, а соціально значуща місія із забезпечення широких верств населення якісними продуктами за максимально доступними цінами?

– Звісно, це відчувається. Проте аби ця місія буде здійсненною, перш за все слід зібрати потужну команду однодумців, сформувати міцний дружний колектив.

– Ритейл – галузь, яка потребує від працівника максимальної самовіддачі, але водночас надає перспективи для розвитку. На вашу думку, які треба мати риси, аби стати успішним?

– Як на мене, головне – мати велике бажання працювати та розвиватися. Треба вміти сказати собі: я бажаю, я можу, я це зроблю. І повірте, все вийде!

– Якими словами ви мотивуєте колектив?

– Налаштувати команду на роботу нескладно. Треба нагадувати людям, що вони працюють у великій команді лідерів галузі, що вони все зможуть подолати за потреби.

– У вас переважно жіночий колектив. Чого б ви побажали своїм колегам 8 Березня?

– Напередодні весняного свята побажаю гарного настрою, тепла та впевненості у своїх силах.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

  • ��������...
  • Loading...