Небезпека під ногами. Калушан попереджають про скло в Лімниці

Калушан попереджають про скло в Лімниці. Відпочивальники не тільки не прибирають за собою сміття та скляні пляшки, але й жбурляють їх у річку.

Про чергову “знахідку” повідомив у соцмережі і застеріг про небезпеку калушанин Володимир Бугай, пишуть “Вікна”.

Ось такий “предмет” виловив сьогодні в Лімниці за півтора метра від берега. Особисто для мене, дивного в цьому нічого немає. Цікаво лиш про що думало те тіло, котре це зробило. Воно ж могло само наштрикнутись на це десь за тиждень. Там же мозку немає, не те що пам’яті, – пише користувач.

Тим часом працівники Калуського районного управління ГУ ДСНС України у Івано-Франківській області провели рейд узбережжям річки Лімниці в селі Добровлянах Новицької громади.

У зв’язку із щоденним зростанням кількості трагічних випадків, що виникають на водоймах країни, фахівці Служби порятунку невпинно продовжують профілактичну роботу серед населення, мета якої — безпека громадян.

Рятувальники нагадали відпочивальникам про небезпеки такого виду літнього відпочинку, наголосили на важливості пильного нагляду за дітьми у воді, застерігають від відпочинку біля водойм напідпитку, розваг та пірнань у місцях з не обслідуваним річищем.

Сприйняття, розуміння і дотримання правил безпеки — ось що справді допомагає уникнути трагічних наслідків під час відпочинку, — переконують рятувальники.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...