Втрати окупанта станом на 93 день війни

29750
Особовий склад
206
Літаків
170
Гелікоптерів
1322
Танків
3246
ББМ
623
Артилерія
93
Засоби ППО
201
РСЗВ
2226
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
503
БПЛА
13
Кораблі та катери
Купити квартиру Івано-Франківськ

На Прикарпатті шукають волонтерів для розбирання завалів у звільнених від армії РФ містах та селах

Прикарпатців закликають доєднатися до команди волонтерів для розбирання завалів на звільнених від російських окупантів територіях.

Про це повідомила громадська організація “Гірський рятувальний центр”, пише Суспільне.

У квітні рятувальники допомагали місцевій громаді в Ірпені, прибираючи територію та розбираючи завали. З травня учасники організації анонсували регулярні поїздки для допомоги людям в інших областях.

“Розпочинаємо організацію регулярних поїздок команд волонтерів на звільнені українські території для допомоги місцевим громадам (розбирання завалів, дрібні ремонтні роботи, прибирання). Витрати, пов’язані з доїздом, харчуванням, необхідними інструментами, засобами особистої гігієни та безпеки, забезпечуються в межах проєкту”, — йдеться у дописі.

Наступний виїзд запланований з 4 до 9 травня. Охочих стати волонтерами просять заповнити анкету, опісля рятувальники повідомлять подробиці кожної поїздки.

Учасники організації “Гірський рятувальний центр” формуватимуть команди від шести до дев’яти добровольців. З ними працюватимуть від трьох до шести рятувальників, які мають відповідний досвід, навички та вміння.

Поїздки організовуються у межах проєкту “Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства”, що впроваджується Isar Ednannia за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...