Втрати окупанта станом на 86 день війни

28700
Особовий склад
204
Літаків
168
Гелікоптерів
1263
Танків
3090
ББМ
596
Артилерія
93
Засоби ППО
200
РСЗВ
2162
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
460
БПЛА
13
Кораблі та катери
Купити квартиру Івано-Франківськ

Прикарпаття прийняло вже понад 140 тисяч переселенців

На Івано-Франківщину завітала делегація із Румунії. До області іноземні гості привезли гуманітарну допомогу, яку зібрали за підтримки Фундації українських гуцулів Румунії.
У вантажі – медикаменти, продукти харчування, одяг, засоби гігієни. Зустріла гостей на Прикарпатті голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук.
«Наша область вже прихистила понад 140 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Через бойові дії ми продовжуємо й надалі приймати людей, адже розуміємо, що багато з них втратили домівки, роботу і потребують нашої підтримки та турботи, – зазначила у розмові із благодійниками Світлана Онищук. – Українці Румунії одні з перших прийшли на допомогу нашим громадянам, коли 24 лютого розпочався повномасштабний наступ на Україну. Висловлюю вдячність усім, хто долучається до допомоги українцям у цей складний час, хто підтримує нас за межами держави, піклуючись про біженців та надаючи гуманітарну допомогу».
Своєю чергою іноземні гості розповіли про умови перебування українців в Румунії, ситуацію щодо працевлаштування дорослих та забезпечення освітніми послугами школярів.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...