Втрати окупанта станом на 82 день війни

27700
Особовий склад
200
Літаків
165
Гелікоптерів
1228
Танків
2974
ББМ
577
Артилерія
89
Засоби ППО
195
РСЗВ
2101
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
427
БПЛА
13
Кораблі та катери
Купити квартиру Івано-Франківськ

На Прикарпатті відремонтують заклади для паліативних хворих з інших областей

Сьогодні заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко зустрілася із делегацією Офісу управління ООН із обслуговування проєктів в Україні (ЮНОПС), яку очолює Джанні Вольпін.

На початку розмови іноземний гість поінформував про діяльність організації, зокрема, наголосив, що основна робота ЮНОПС сконцентрована довкола реалізації проєктів, спрямованих на підтримку правоохоронної сфери, та розвитку інфраструктури.

За словами Джанні Вольпіна,  його організація свого часу також долучалася до придбання пакунків малюка. Фінансовий ресурс для цього прямовувався із державного бюджету. Окрім того, за підтримки Уряду Японії організація забезпечувала придбання обладнання для українських госпіталів. В умовах сьогодення благодійники сфокусували свою діяльність на вирішенні питань внутрішньо переміщених осіб, а саме, на забезпеченні їх житлом. Організація збирає інформацію про потреби і формує проєктні пропозиції для пошуку донорів.

«Ми рішуче налаштовані допомагати українцям, котрі постраждали від війни, – підкреслив Джанні Вольпін. – Задля цього маємо великий досвід роботи щодо залучення фінансового ресурсу та фахових працівників».

Своєю чергою Людмила Сірко повідомила, що на сьогодні в області вже зареєстровано 141 862 внутрішньо переміщені особи. Незважаючи на це, Прикарпаття готове ще прийняти понад 17 тисяч людей і задля цього у соціальних закладах облаштовано ліжко-місця для потребуючих прихистку.

«Івано-Франківщина з перших днів війни налагодила роботу щодо розміщення внутрішньо переміщених осіб. При обласній державній адміністрації створено Координаційний центр з питань допомоги ВПО, працівники якого допомагають людям із пошуком житла, їжі, одягу, медикаментів», – розповіла Людмила Сірко.

Що ж до проблемних питань, то наразі є потреба у забезпеченні внутрішньо переміщених осіб харчуванням, а також гостро стоїть питання розміщення паліативних хворих.

«Сьогодні нам необхідно відремонтувати два заклади соціальної сфери, в яких ми зможемо поселити паліативних хворих, – зазначила Людмила Сірко. – Тож шукаємо механізми та кошти для ремонту приміщень і готові до співпраці із міжнародними організаціями».

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...