Втрати окупанта станом на 133 день війни

36500
Особовий склад
217
Літаків
187
Гелікоптерів
1600
Танків
3789
ББМ
812
Артилерія
107
Засоби ППО
247
РСЗВ
2648
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
664
БПЛА
15
Кораблі та катери
Купити квартиру Івано-Франківськ

Калуська ЦРЛ отримала хірургічне обладнання Лігашу

У зв’язку з усе більшим впровадженням в їх медичному закладі лапароскопічних методів оперативних втручань, виникла потреба в придбанні набору сучасних електрохірургічних інструментів Лігашу.

Про це повідомили на сайті медзакладу.

“Цей сучасний інструментарій був дуже необхідний хірургам нашої лікарні в ході оперативних втручань, – наголошував завідувач відділення інвазивних методів діагностики та лікування Євген Процюк, – а тому ми були дуже зацікавленні в його придбанні. – Задля цього разом з адміністрацією нашої лікарні вивчалися можливості, аби таке сучасне обладнання з’явилося в лікарні”.

І ось минулого тижня заступник генерального директора Калуської ЦРЛ Валерій Паляниця повідомив, що новий хірургічний інструментарій Лігашу вартістю майже 900 тис. гривень уже доставлений в їх медичний заклад.

“Його придбання дозволить калуським хірургам суттєво збільшити кількість та якість оперативних втручань лапароскопічним методом, – наголошує Валерій Васильович. – І ми дуже задоволені від того, що наші зусилля з його придбання, пошук варіантів фінансування цього проєкту, зважаючи на ситуацію в державі, завершилися таким позитивним результатом”.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...