Втрати окупанта станом на 133 день війни

36500
Особовий склад
217
Літаків
187
Гелікоптерів
1600
Танків
3789
ББМ
812
Артилерія
107
Засоби ППО
247
РСЗВ
2648
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
664
БПЛА
15
Кораблі та катери
Купити квартиру Івано-Франківськ

Прикарпатські фермери кличуть переселенців на роботу

Прикарпатські фермери запрошують внутрішньо переміщених осіб на роботу.
До них звернувся керівник фермерського господарства «Екко Беррі» Володимир Князевич. На нараді голови обласної військової адміністрації Світлани Онищук йшлося про потребу сільськогосподарських підприємств області у додаткових трудових ресурсах на час проведення сезонних робіт.
Зауважувалася, що задля початку цих робіт фермерське господарство «Еко Беррі» та «Бест Беррі» пропонує працевлаштувати 350-400 сезонних працівників для збору ягід, 200 постійних працівників на виробництво та 20 адміністративних.
В. о. директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Степан Вінтонович розповів про те, що регіональні агропромислові господарства та харчові підприємства ТОВ «Долина Агро», ФГ «Прометей», ФГ «Рома», ФГ «Бурячок», ПАФ «Бовшівська», ТОВ «Гудвеллі», ФГ «Агро-Поступ», ФОП «Рибак» та ПАТ «Харчосмакова фабрика» також пропонують робочі місця для переселенців і прикарпатців.
Фермерське господарство «Агроекотехнології» (село Олеша Івано-Франківського району) працевлаштувало трьох внутрішньо переміщених осіб, двох – готові прийняти на роботу.
У контексті обговорюваного питання наголошувалося на важливості налагодження тісної співпраці фермерських господарств, агропромислових і харчових підприємств із центрами зайнятості та територіальними громадами. Йшлося і про допомогу внутрішньо переміщеним особам щодо створення фермерських господарств.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...