В Долині судили злодія-городника, який крав картоплю

2 серпня суддя Долинського районного суду Івано-Франківської області виніс постанову, якою визнано винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 51 КУпАП жителя села Раків Калуського району.

Чоловік 29 липня цього року в проміжку між 13:53 год та 14:03 год, перебуваючи на земельній ділянці в урочищі ”Копань” біля села Раків викрав з неї 10 кг картоплі, вартістю 150 гривень, повідомляють на сторінці суду.
У судовому засіданні правопорушник вину не визнав, зазначивши, що пояснення не бажає давати відповідно до ст.63 Конституції України.
А от потерпілий був більш багатослівним та у судовому засіданні все детально розповів про проведене ним «слідство». Як добрий господар весною посадив на своєму городі картоплю та постійно за нею доглядав. Одного дня побачив, що протягом тижня в нього з городу хтось викопує картоплю. Щоб дізнатись хто злодій, встановив камеру відеоспостереження, що працює на рух, яка і зафіксувала як односельчанин викопував картоплю та згодом, забравши її, пішов. Маючи відзнятий матеріал звернувся в поліцію для притягнення винного до відповідальності.
Попри невизнання своєї вини правопорушником та відмову пояснити свої дії суд все ж притягнув його до відповідальності на підставі здобутих і перевірених у судовому засіданні доказів, зокрема і відео з камери, на якому зафіксовано, як безсоромний правопорушник копає картоплю серед білого дня, а згодом виносить її в поліетиленовому пакеті.
Крім штрафу в розмірі 340 гривень з правопорушника також стягнуто 496 гривень судового збору.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...