Втрати окупанта станом на 215 день війни

57200
Особовий склад
260
Літаків
224
Гелікоптерів
2290
Танків
4857
ББМ
1369
Артилерія
172
Засоби ППО
330
РСЗВ
3711
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
970
БПЛА
15
Кораблі та катери
Купити квартиру Івано-Франківськ

11-річний каратист з Калуша здобув “золото” інклюзивного чемпіонату світу

Вихованець калуської школи карате переміг у 4th inclusive Wold Championship IKF I-Karate Global, який відбувся в Угорщині.
Участь у чемпіонаті світу взяли збірні з України, Ізраїль, Бельгії, Словаччини, Угорщини, Нідерландів, Румунії, Франції, Литви та Індії — всього 128 учасників, інформують “Вікна”.

У категорії 11-річного калушанина Андрія Лагойди змагалися 13 учасників. Минулого року каратист посів четверте місце, а цьогоріч — перше з ката.

“Тренування перед змаганнями вподовж двох місяців були індивідуальними: тільки він і я, — розповів тренер з карате, засновник спортивного клубу “ОКАМІ” Володимир Сакулич. — Багато давав фізичних вправ, бо м’язи то головне. Тому на тренуванні 100 разів віджимання, прес, спина і присідання — це звичайна справа. Підготовка до такого рівня змагань, як не крути, дуже нудна, це виконання багато разів одного і того ж. Був навіть такий момент, що Андрій, знаючи всю важкість підготовки, хотів залишити карате і не їхати на змагання. Але, дякуючи мамі, він зібрався з силами і тепер святкує перемогу”.

Довідка. Ката — ката, «форма» («формальна вправа»), «зразок», «комбінація» — систематизована послідовність групи прийомів у японських бойових мистецтвах, які пов’язані один з одним принципами ведення бою з уявним одним чи декількома противниками.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...