Втрати окупанта станом на 225 день війни

61330
Особовий склад
264
Літаків
225
Гелікоптерів
2449
Танків
5064
ББМ
1424
Артилерія
177
Засоби ППО
344
РСЗВ
3864
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
1047
БПЛА
15
Кораблі та катери
Купити квартиру Івано-Франківськ

Івано-Франківськгаз Збут розсилатиме боржникам платіжки

Станом на 15 серпня заборгованість колишніх клієнтів ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», за спожитий газ становить понад 600 тис. грн.

Побутові споживачі заборгували підприємству 611 тисяч гривень за газ, який було спожито до 1 травня поточного року, повідомляють у компанії.

В компанії нагадують, що згідно з «Правилами постачання природного газу» споживачі зобов’язані здійснити повний остаточний розрахунок з попереднім постачальником.

«Попередній постачальник не пізніше ніж через шість тижнів після виключення побутового споживача з Реєстру його споживачів в інформаційній платформі зобов’язаний виставити такому споживачеві остаточний рахунок з урахуванням усієї непогашеної суми заборгованості, у тому числі за графіком погашення заборгованості (за його наявності) за договором постачання природного газу. Побутовий споживач зобов’язаний здійснити оплату такого рахунку не пізніше десяти робочих днів з дня виставлення такого рахунку», – зазначено у документі.

У компанії зазначають, що у серпні паперові та електронні рахунки від ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» отримають лише ті побутові споживачі, які мали заборгованість перед компанією за спожитий газ станом на 30 квітня 2022 року.

“Якщо ви маєте такий борг, просимо по можливості погасити його найближчим часом”, – звертаються до колишніх клієнтів газовики.

Нагадуємо, з 1 травня побутових клієнтів ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» було автоматично переведено до «постачальника останньої надії» (ПОН), функцію якого виконує ТОВ «ГК «Нафтогаз України».

ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» й надалі здійснює постачання природного газу та електроенергії для потреб бізнес-клієнтів компанії.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...