Втрати окупанта станом на 225 день війни

61330
Особовий склад
264
Літаків
225
Гелікоптерів
2449
Танків
5064
ББМ
1424
Артилерія
177
Засоби ППО
344
РСЗВ
3864
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
1047
БПЛА
15
Кораблі та катери
Купити квартиру Івано-Франківськ

У Франківську презентували каліграфічну кімнату з цитатами Івана Франка та Соломона. ФОТО

Сьогодні, 19 серпня в Івано-Франківську презентували каліграфічну кімнату художника Віталія Гоцанюка та виставку картин митця та музиканта Яреми Стецика в інноваційному центрі Promprylad.Renovation.

В композиції представлена цитата з приповістей Соломона, а також уривок з новели Івана Франка «Сойчине крило».

Віталій Гоцанюк – 20-річний художник та дизайнер з Богородчанщини, останні 3 роки вивчає каліграфію та шрифти, створює шрифтові і мистецькі композиції.

Каліграфічна кімната на Промприладі – перший знаковий галерейний проєкт молодого художника. Текст на стінах написаний українською мовою та виконаний авторським акцидентним шрифтом в основі якого – горизонтальні та похилі елементи. 

“Ідея  роботи досить актуальна й відображає той факт, що потрібно жити, продовжувати робити те, що маєш та залишатися собою в контексті нашого часу. Завдяки нашаруванню фрази набувають нового контексту, із поєднанням нових композиційних плям каліграфічні форми набувають більшої динаміки й робиться акцент на конкретних формах. Текст для чорної каліграфічної частини та стилістичні рішення з нашаруванням – ідея Яреми Стецика, каліграфія та текст для червоної частини з композицією – ідея моя” – зазначає автор проєкту Віталій Гоцанюк.

В просторі презентовані експериментальні полотна Віталія, зміст яких підсилює голову ідею розписаного простору. Деякі фрази й цитати, які написані на полотнах взяті з творів Івана Франка та є реакцією на актуальні події. Роботи виконані з початку повномасштабної війни.

Аби розшифрувати текст, знадобиться шпаргалка, яку можна знайти на одній зі стін.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...