Втрати окупанта станом на 286 день війни

92200
Особовий склад
281
Літаків
264
Гелікоптерів
2929
Танків
5905
ББМ
1915
Артилерія
211
Засоби ППО
395
РСЗВ
4505
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
1567
БПЛА
16
Кораблі та катери
Купити квартиру в Івано-Франківськ

Німці подарували Франківську автобус та вантажівку для очистки доріг

Німецьке місто Інгольштадт у співпартнерстві з містом-побратимом Франківська містом Ополе подарували Івано-Франківську автобус та вантажівку для боротьби зі сніговими наметами на дорогах.

Ми раді допомогти Україні, Івано-Франківську з Інгольштадту. Інгольштадт – це місто-партнер Ополе. Тому у співпартнерстві вирішили подарувати автобус та вантажівку для зимового обслуговування доріг. Підтримуємо вас. Слава Україні!, – відзначив директор підприємства «Stadtbus» міста Інгольштадт Роберт Франк.

В часі коли маємо перебої з електроенергією збільшення кількості автобусів вкрай необхідне. Як показав час, в час війни наше комунальне підприємство «Електроавтотранс» надійне і виручає в дуже багатьох питаннях. Тому новий автобус одразу знайде своїх пасажирів.

Автобус нам дуже потрібен, бо ми зараз забезпечуємо не лише перевезення людей по місту, але й виконуємо інші завдання, які пов’язані із замовленням та мобілізаційним розпорядженням. Тому автобусів не буває забагато. Крім того, ми знаємо про ситуацію з електроенергією. Не відомо, скільки тролейбусів зможе виїжджати на лінію. Тому кожен автобус для нас – це можливість збільшити кількість транспорту й перевезти більшу кількість пасажирів», – запевнив Віталій Голутяк, директор КП «Електроавтотранс».

“Коли у нас війна, біда – дуже важливо, що ми відчуваємо допомогу наших партнерів🤝. Хочу подякувати місту Інгольштадт та місту Ополе, які разом надали цю допомогу. Ви бачите перебої з електроенергією і тому ще один автобус нам надзвичайно важливий. Адже, це нам дозволить забезпечити доїзд іванофранківців ще в одному з мікрорайонів. Цінно, що допомога міжнародних партнерів не зменшується. Раніше Варшава нам подарувала вишку. А зараз ми отримали автомобіль та автобус для потреб нашого комунального підприємства «Електроавтотранс», – каже мер міста Руслан Марцінків.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...