Десантників з Прикарпаття нагородили медалями “За заслуги”. ФОТО

Сьогодні медаллю “За заслуги перед Прикарпаттям” нагородили воїнів 80-ї Окремої десантно-штурмової бригади.
Зокрема медалями удостоєно Василя Андріїва, Андрія Глібчука, Руслана Маланюка, Віталія Маланюка. Відзнакою “За бойову звитягу” нагороджено Олексія Глібчука, повідомила голова ОВА Світлана Онищук.
Серед нагороджених батько і син – сержант Андрій і солдат Олексій Глібчуки.
Батько Андрій Глібчук, 1975 р.н., брав участь в АТО у складі підрозділів 80 Окремої аеромобільної бригади – 80 окремої десантно-штурмової бригади. З 25 лютого продовжує боронити Україну в складі цієї ж бригади, учасник боїв на Півночі, Півдні, зараз бере участь у боях на Сході країни. А 25-річний Олексій Глібчук з перших днів повномасштабного вторгнення боронить Україну в складі тієї ж бригади на тих самих напрямках, що й батько, зараз захищає нас на східному напрямку.
“Також познайомилася з двома братами солдатом Русланом та сержантом Віталієм Маланюками. Хлопці боронять нашу державу з 2014 року, бравши участь в АТО, а з 25 лютого у складі 80-ки воюють на північному, південному напрямках та на Сході країни. Дякую кожному воїну за їхню звитягу, жертовність, силу. Пишаюся. З вами ми в надійному захисті!”, – пише Онищук.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...