Прикарпатські енергетики відправили маскувальні сітки для військових. ФОТО

Перші зимові маскувальні сітки, виготовлені працівниками АТ «Прикарпаттяобленерго», вже потрапили до своїх замовників. Перший день зими нові сітки від енергетиків у білих тонах зустріли на українсько-білоруському кордоні.

Вони прикриватимуть запаси артилерійських снарядів на спеціальних тягачах. Наступна сітка саме сьогодні, 1 грудня, вирушає на Запорізький напрямок. Кожен розуміє, як важливо нашим армійцям бути непомітними в нових погодних умовах зі снігом.

Виготовлення маскувальних сіток для наших військових відбувається в стінах енергокомпанії постійно, з перших днів повномасштабного вторгнення рф в Україну. В обідню перерву довкола стійки з основою збираються колеги, щоб переключитися від напруженої роботи та провести час з користю.

Надзвичайно важлива робота триває непомітно. Лише за перші два місяці на фронт було передано більше 15 сіток. Від лютого дбайливими руками працівників компанії було сплетено десятки квадратних метрів сітки.

«Плетіння маскувальних сіток стало першою ініціативою з допомоги нашій армії, – розповідає голова профкому обленерго Ольга Тишко. – Вже 26 лютого ми згуртувалися, влаштувавши цех в центральному офісі компанії на Індустріальній 34. Спершу ми зустрілися зі своїми партнерами з ГО «Дружина воїна», щоб навчитися новому ремеслу і запустити виробництво. А тоді активно взялися до роботи, яка триває і досі. Спершу волонтерська робота збирала працівників і працівниць усі дні без вихідних. Більше трьох десятків активістів приходили попрацювати, зробити свій внесок до перемоги. Приєднувалися до них також дружини, чоловіки та діти. Зараз працюємо переважно в обідню перерву».

Виготовлення сіток – не єдина волонтерська ініціатива енергетиків. В АТ «Прикарпаттяобленерго» у різних підрозділах виготовляють пічки для дров, формують вітамінні набори, випікають пряники, шиють пов’язки, роблять окопні свічки та безліч інших потрібних для передової речей.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...