Зеленський вручив нагороду «Пташці» та іншим звільненим захисникам України. ФОТО

Президент Володимир Зеленський вручив державні нагороди українським захисникам, яких звільнили з російського полону. З-поміж них — відома парамедикиня-доброволиця Катерина Поліщук («Пташка»), яка до останнього боронила «Азовсталь» у Маріуполі.
Про це повідомили в Офісі президента.Зеленський, звертаючись до присутніх на церемонії військових — офіцерів, сержантів, солдатів та матросів, — сказав, що щасливий бачити їх вільними.

З-поміж захисників України, яким вручили державні нагороди, була і «Пташка» — відома парамедикиня-доброволиця Катерина Поліщук, яка була учасницею оборони Маріуполя та повернулася з полону 21 вересня. Вона стала відома загалу після публікації відео, де співає у підвалах «Азовсталі».

Загалом за час повномасштабного вторгнення рф ыз російського полону вдалося звільнити 1331 українця. Зеленський заявив, що хоч кількість звільнених значна, але Україна пам’ятає про тих, хто досі залишається в російських катівнях, і працюватиме над поверненням їх додому.

«Ми маємо повернути всіх наших героїв, які були захоплені ворогом, усіх, хто депортований, хто зазнав репресій і кого утримують у різних “ізоляціях” у росії та в тимчасово окупованих містах нашої держави», — сказав Володимир Зеленський.

Президент зазначив про важливість поширення історій українців, котрі пережили російський полон, а також тих, кого досі утримує рф.

«Поки тривають бої, поки в окопах гинуть наші герої й поки залишається хоч один полонений у ворога — ця війна не закінчилася для мене і, впевнений, для кожної й кожного з вас», — зазначив він.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...