Понад 30 тисяч гривень видурили шахраї в прикарпатців

Попри значну роз’яснювальну роботу та регулярні попередження з боку поліції, прикарпатці продовжують ставати жертвами аферистів. Користуючись довірливістю людей, зловмисники відбирають у них останні заощадження.

Тому поліцейські закликають громадян не довіряти малознайомим особам та бути обережними у соцмережах.

Днями 22-річна жінка звернулась за допомогою до поліції Коломийщини. Потерпіла хотіла придбати смартфон через популярний інтернет-сайт. Кошти за товар у розмірі понад 4700 гривень, вона перерахувала наперед. Натомість своє замовлення не отримала.

А на Городенківщині жінка перерахувала гроші за автомобіль для ЗСУ «псевдопродавцю», з яким зв’язалася через соціальні мережі. «Дилер» обіцяв пригнати авто із-за кордону за передплату у 20 тисяч гривень. Вже коли потерпіла внесла кошти, зв’язок з ним зник.

Наступний факт шахрайських дій зареєстрований на Косівщині. Потерпіла розповіла, що у популярній соціальній мережі вона натрапила на оголошення з активним посиланням про можливість отримати матеріальну допомогу. Заявниця перейшла за посиланням, де для отримання вказаної допомоги необхідно було ввести реквізити банківської карти, що жінка і зробила. Відтак вона втратила близько 8 тисяч гривень.

За всіма фактами поліція розшукує аферистів.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...