НАБУ розшукало підозрюваного ексдиректора «Івано-Франківського КХП»

Національне антикорупційне бюро розшукало колишнього директора державного підприємства «Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів» Володимира Дегтяра, якому у 2020 році повідомили про підозру у розтраті майна.

Про це журналісту «Слово і діло» розповіли співрозмовники в органах правопорядку.

За словами джерел, у грудні 2020 року справу ексдиректора ДП «Івано-Франківський КХП» Дегтяра передали до НАБУ. До цього справу розслідували слідчі слідчого управління Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області. Саме вони і повідомили Дегтяру про підозру.

В січні 2021 року детектив НАБУ оголосив підозрюваного в розшук. Через два роки, в січні 2023 року, працівники бюро розшукали Дегтяра і затримали. 13 січня Вищий антикорупційний суд відмовився заарештувати підозрюваного і відпустив його під 1 553 400 грн застави. Також на ексдиректора ДП «Івано-Франківський КХП» поклали такі обов’язки: прибувати за кожною вимогою; не відлучатися за межі Харківської області без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та місця роботи; утримуватися від спілкування зі свідками у цьому кримінальному провадженні; здати на зберігання закордонні паспорти та носити електронний браслет.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...