У франківському ліцеї встановлюють захисні віконниці: діти зможуть навчатися під час тривог

Захисні віконниці встановлюють у ліцеї № 10 в Івано-Франківську. У класах, де будуть ці конструкції, діти зможуть навчатися і під час повітряних тривог.

Про це Суспільному розповіла директорка департаменту освіти та науки міської ради Вікторія Дротянко.

З її слів, комісія Держслужби з надзвичайних ситуацій в області дозволила встановити ці віконні конструкції. Відтак учні 1-4 класів зможуть вийти на очне навчання, а 5-11 — на змішане.

“Це — спеціальні конструкції, які зовні закривають вікно. Вони виготовлені на зразок конструкцій, які використовуються в Ізраїлі вже довгий час. Віконниці мають спеціальну товщину металу і можуть захистити приміщення від вибухової хвилі. Ухвалили рішення встановити в ліцеї № 10 понад 20 віконниць”, — каже Вікторія Дротянко.

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій міськради Ігор Влізло каже, що такі віконні конструкції є надійним захистом.

Для нас найважливіше – безпека дітей під час навчального процесу, коли повітряна тривога, щоби вони були захищені від уламків ракет і від інших компонентів зброї, яку можуть використовувати в той момент”, — каже Ігор Влізло.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...