Франківські пілоти отримали від благодійників генератор «Щедрик». ФОТО

1 лютого до франківських льотчиків прийшло поповнення від благодійників. Пристрій – генератор має власну назву «Щедрик» та посвяту «Крилатим від світлих».

Придбаний він за пожертви учасників благодійного перегляду з обговоренням історичної драми «Щедрик» – фільму про війну, Станиславів та перемогу добра, повідомили прикарпатські енергетики.

30 січня один сеанс у театрі кіно «Люм‘єр» зібрав понад 17 тисяч гривень, що стали основою для придбання на замовлення льотчиків цього генератора. Організатори доброї справи – профком АТ «Прикарпаттяобленерго» та Кульхвиля – Дім Мулярових та Літературна студія «Перлина».

«Для будь-якої профспілки організація культпоходів до кінотеатру є звичною справою, – ділиться голова профкому АТ «Прикарпаттяобленерго» Ольга Тишко. – Однак ми вже майже на рік зробили паузу із такими подіями. Зараз усе, що ми проводимо, має благодійну мету, збір коштів для армії, можливість подякувати захисникам. Саме тому цей спільний перегляд з обговоренням став особливим. В його рамках разом з енергетиками та містянами фільм подивилися і франківські авіатори: 70 цивільних і 70 військових. Нам була приємна реакція льотчиків після стрічки, адже багато з них немісцеві. Плануємо підтримувати наших авіаторів і надалі».

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...