В Івано-Франківську продають патріотичні сувеніри, аби допомогти ЗСУ. ВІДЕО

120 магнітів з патріотичними малюнками, які ліцеїсти громади намалювали до новорічних свят, виготовили в Івано-Франківську. Сувеніри продають, а отримані гроші планують передати освітянам, які захищають Україну у лавах ЗСУ.

Про це Суспільному розповіла працівниця Центру професійного розвитку педагогічних працівників Аліна Скакальська.

З її слів, до новорічних свят учні Івано-Франківської громади намалювали понад 300 робіт. Частину з них розмістили на новорічній ялинці, з решти — виготовили магніти, які зараз продають. Для цього відібрали 60 зображень

“Ціна одного — 50 грн. Ми маємо скриньку, люди добровільно кидають сюди внески, і магнітики кожен може сам собі вибрати”, — розповідає Аліна Скакальська.

Придбати сувеніри можна у приміщенні департаменту освіти та науки Івано-Франківської міськради.

Станом на 2 лютого працівники вже продали 54 магніти та вторгували 2 700 грн.

“Ми очікували, що ажіотаж буде набагато більший, але, можливо, не кожен ще знає. Будемо повідомляти керівників закладів освіти більше публікувати інформації у соцмережах, але зазвичай кожен другий-третій, хто приходить, — зацікавлений, розглядає та купує”, — каже Аліна Скакальська.

Франківка Ірина Григорова прийшла купити магніт з малюнком свого сина.

“Шукала, але немає. Вже, напевно, придбали. Обрала інший, оскільки тут є ангел, який оберігає нашу землю від ворогів. Дуже мені сподобався. Вирішила придбати магнітик, оскільки це є дуже красиві малюнки й, звісно, допомога нашим Збройним силам України, які нас захищають”, — каже Ірина Григорова.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...