ЕСТЕТИЧНА ГІНЕКОЛОГІЯ: КРАСА ЗАРАДИ ЗДОРОВ’Я

 

Сучасні жінки прагнуть отримувати задоволення від життя. З віком ми не молодшаємо, а жінки прагнуть бути чуттєвими, зберегти статеве бажання. Як лікар може допомогти жінці покращити статеве задоволення та відновити здоров’я? 

На сьогодні в естетичній гінекології існують безпечні методики, які допоможуть скорегувати післяпологові  фізіологічні зміни, серед яких є апаратні, доглядові, ін’єкційні та хірургічні.

Ін’єкційна естетична гінекологія

Інтимна контурна пластика гіалуроновою кислотою – б’юті-процедура, показами до якої є зменшення сексуального потягу, недостатній вагінальний оргазм або його відсутність, зменшення тонусу м’язів піхви, зяяння статевої щілини, незначна втрата сечі. Вікові обмеження умовні, найперше важливі індивідуальні покази. Гіалуронова кислота широко використовується у різних сферах медицини, оскільки є біоідентичною нашому організму, а отже, безпечною. Дає хороший ефект зволоження та об’єму, завдяки якому звужується просвіт піхви.

Доглядові процедури естетичної гінекології

Естетичний зовнішній вигляд статевих органів важливий для багатьох жінок. Однією із причин звернення до лікаря є гіперпігментація статевих губ внаслідок генетичних факторів, гормональних змін та можливого натирання. У будь-якому випадку пілінги в комплексі з іншим лікуванням допоможуть скорегувати надмірну пігментацію. Процедура абсолютно безпечна. Бонусом є підвищення еластичності та тургору (пружності) тканин. Можливі різноманітні мезотерапії для шкіри в ділянці зовнішніх статевих органів, що допомагає боротись з ознаками старіння, вони зволожують та вирівнюють тон.

Апаратна естетична гінекологія

SMAS-ліфтинг в естетичній гінекології – апаратна процедура, при якій запускається природний механізм вироблення колагену та еластину. Виконується ультразвуковим методом, діє на м’язово-апоневротичний прошарок, що повністю безпечно та дає відмінні результати:

  • покращення тургору тканин піхви,
  • звуження піхви, позбування ефекту потрапляння повітря або води у піхву,
  • зменшення сухості інтимної зони.

Це повертає інтимне здоров’я жінки та покращує статеве задоволення. Важлива проблема у жінок, про яку найчастіше замовчують, після пологів або в період пре- та менопаузи – це підтікання сечі, яке може проявлятися при фізичному навантаженні, стрибках, кашлі та під час сексу. Саме SMAS-ліфтинг може допомогти вирішити проблему на початкових етапах стресового нетримання сечі.

Хірургічна естетична гінекологія

Лабіопластика, або пластика статевих губ – одне з найпопулярніших оперативних втручань у естетичній гінекології. Виконується як за бажанням жінки отримати омріяний вигляд статевих органів, так і за медичними показами. Основними з них є гіпертрофовані, асиметричні чи деформовані малі статеві губи, що є причиною фізичного дискомфорту жінки. Хірургічно також можна відкоригувати рубцеві зміни та звузити просвіт піхви для відновлення бар’єрної функції. 

Я допомагаю жінці бути не лише здоровою, але і якомога довше залишатись молодою та привабливою.

Бажаю усім жінкам бути щасливими та пам’ятати, що важливі всі аспекти здоров’я, зокрема інтимні.

Піклуйтесь про своє тіло та любіть його, а всі делікатні недоліки ми можемо відкоригувати в «Мед-Атлант».

Контакти лікувально-діагностичного центру «Мед-Атлант»:

+38 (095) 00 38 452,

+38 (097) 41 13 133,

м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48 (корпус 1),

м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23 (корпус 2).

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...