Благодійний проєкт Help Ukraine Now

У березні 2022 року засновник компанії «Ґудвеллі Україна» Том Аксельгард, який сьогодні займає посаду Почесного консула України в місті Оутруп (Данія), ініціював збір коштів для допомоги та підтримки внутрішньо переселених осіб в Україні. На кінець року було зібрано понад 20 мільйонів гривень. 

Кошти використовуються для забезпечення потреб людей в Україні, які постраждали у війні, через надійні організації і з безпосередньою участю українського офісу, який координує всю допомогу. Партнером у вирішенні практичних питань надання гуманітарної допомоги виступила польська компанія Goodvalley Polska, яка від самого початку війни неодноразово висловлювала свою підтримку колективу «Ґудвеллі Україна».

«Через наших фантастичних друзів, колег і співпраці Данії, України та Польщі ми хочемо допомогти якомога більшій кількості людей безпосередньо в Україні, в українських селах та місцях, де не вистачає ресурсів», повідомив Том Аксельгард.

Уся інформація про зібрані кошти, хто робить внески та втілену допомогу розміщується на сайті https://www.help-ukraine.nu/. 

Подивімося, що відбулося з моменту запуску акції.

БЕРЕЗЕНЬ

Перша доставка гуманітарної допомоги

До соціальної їдальні для підтримки внутрішньо переміщених осіб на Прикарпатті доставлено велику кількість найнеобхідніших продуктів. Продукцію закупили всередині України з економією часу на транспорт і адміністрування. Координували акцію на місці колеги з «Ґудвеллі Україна».

Паралельно з цими заходами працювали над постачанням великої кількості товарів з допомогою колег з Польщі, щоб не спустошувати продуктові полиці на українському ринку.

КВІТЕНЬ

Пожежна машина для Дубовецької територіальної громади

До громади села Дубівці (Івано-Франківська область, Україна) прибула пожежна машина, подарована данським фермером Якобом Стаусхольмом. Пожертві сприяли люди, залучені до проєкту Help Ukraine NOW.

Пожежна машина поповнила автопарк Добровільної пожежної команди села Лани та активно використовується вогнеборцями на території громади і не тільки. 

Вантажівки з необхідними продуктами прибувають у Калуш

П’ять вантажівок з Польщі з товарами першої необхідності успішно прибули в місто Калуш Івано-Франківської області.

ТРАВЕНЬ-ЧЕРВЕНЬ

Гуманітарна допомога внутрішньо переміщеним особам

Завдяки співпраці з волонтерами, місцевими організаціями та органами влади автомобілі з необхідною допомогою, предметами першої необхідності, засобами гігієни та іншими речами були направлені в різні регіони України.

Старт проєкту з психологічної реабілітації дітей ВПО

Один з напрямів діяльності проєкту – підтримка дітей, які постраждали внаслідок агресії рф. З цією метою координатори проєкту організовували екскурсії до Галицького національного природного парку та різноманітні активності з психологами для дітей із сімей переселенців.

Це був незабутній досвід для всіх: і тих, хто прибули із зон ведення бойових дій на сході та півдні України, і місцевих дітей-однолітків з Івано-Франківської та Калуської громад. Кожен міг розповісти свою історію та поділитися своїм недитячим досвідом, якого не мало б бути. Професійні психологи супроводжували всі заходи і допомагали дітям пізнати одне одного, проводили інтеграційні майстер-класи, делікатно говорили про важкі спогади чи переживання, а також створювали чудовий настрій, позитивні емоції та посмішки. Вони зробили все, щоб кожна дитина була залучена до діяльності та почувалася комфортно.

Проєкт тривав до вересня, однак на цьому не закінчився, а планується його продовження.

БЕРЕЗЕНЬ-ГРУДЕНЬ

За кошти, зібрані в Данії, було закуплено і передано продукти харчування для соціальних їдалень у Калуській МТГ, Дубовецькій ТГ, Рогатинській МТГ та Бурштинській ТГ (понад 14 тонн). 

ЛИСТОПАД

У селі Мостище Калуської МТГ відкрили місце компактного поселення для внутрішньо переміщених осіб.

Будівля колишньої школи гостинно відкрила свої двері для сімей, які були змушені шукати прихистку в громаді. З допомогою іноземних донорів все облаштували для максимального комфорту. А за підтримки проєкту Help Ukraine Now закупили необхідну побутову техніку (2 холодильники та 4 мікрохвильові печі марки Samsung, порохотяг Karcher, електричну плиту та морозильну скриню Beko, 8 електрочайників Bosch, 4 тостери Philips та мультиварку Moulinex).

ГРУДЕНЬ

На Прикарпаття завітали засновники проєкту Help Ukraine Now

Не злякавшись воєнного стану в країні, до Калуша на кілька днів приїхав засновник проєкту Help Ukraine Now Том Аксельгард та співкоординаторка проєкту Софі Хаммерсков. Під час свого візиту вони відвідали соціальні їдальні в Калуській та Рогатинській територіальних громадах, осередки волонтерської діяльності та прихисток для ВПО в селі Мостище.

Пресслужба «Ґудвеллі Україна»

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...