Мед Атлант

Прикарпатська гімнастка Анна Лащевська виборола “бронзу” на Кубку світу

Прикарпатська гімнастка Анна Лащевська виборола бронзову медаль на Кубку світу зі спортивної гімнастики.

У столиці Азербайджану місті Баку завершилися змагання третього етапу Кубка світу з гімнастики. За підсумками турніру збірна України здобула три нагороди срібного й бронзового ґатунків, повідомила голова ОВА Світлана Онищук.

У жіночому турнірі на колоді наша спортсменка Анна Лащевська, котра була третьою у кваліфікації, повторила свій результат у фіналі з виступом на 13.433 бали і здобула бронзову медаль.

“Бронза” нашої 15-річної землячки стала її третьою нагородою цього сезону на рівні Кубка світу після двох медалей у Досі (Катар), включно з “золотом” на брусах.

“Вітаю нашу талановиту юну спортсменку з перемогою, бажаю нових спортивних звершень на благо Прикарпаття та всієї України. Гордимося, що нашу область прославляють юні, але такі вже успішні спортсмени”, – пише Онищук.