Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ закликає підтримувати родини загиблих Воїнів

У вівторок, 28 березня, «Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ» спільно з Центром психологічної служби Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради навідалися з продуктовими наборами до родин загиблих Захисників.

Цього разу завітали до сімей, у яких є діти дошкільного та шкільного віку, батьки яких загинули в зоні проведення бойових дій, померли після повернення з зони бойових дій або зникли безвісти, повідомляє Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ.

Пані Людмила Небор втратила чоловіка Андрія майже рік тому. Він загинув під Рубіжним Луганської області 31 травня 2022 року. Андрій Небор захищав країну ще з 2014 року.

Жінка зізнається, що була готова до будь-якого перебігу подій, готувалася до найгіршого:

Він був воїном, на першому місці для нього був захист країни, товариші, а потім вже сім’я.

Людмила прийняла втрату. Каже, їй допоміг курс психології, який пройшла, та спочатку вона не хотіла ні з ким спілкуватися.

Я впоралася зі своїм горем сама. Він часто мені снився. Говорю до нього. Мені так легше, я так звільняюся від емоцій, – говорить Людмила.

Жінка часто ходить до чоловіка на могилу – кожні 4 дні. А від сумних думок її відволікає декорування виробів. Так і живе, бо є для кого. У Людмили росте донька Ангеліна. Дівчині – 14.

Людям, які пережили втрату рідної людини дуже важко, а тому їм потрібна наша постійна підтримка.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...