Вода, їжа та пледи: франківські волонтери збирають допомогу для херсонців

Спілка Волонтерів Прикарпаття розпочала збір гуманітарної допомоги для мешканців Херсонщини, які постраждали від затоплення.

У зв’язку з останніми подіями херсонці потребують термінової допомоги. Вікторія, волонтерка Спілки, розповіла МІСТУ, що франківці згуртувалися та почали приносити дуже багато речей і води.

“Потреби для постраждалих були визначені представниками самої Херсонської області. Ми з ними контактували, тим паче ми вже не вперше їдемо туди. Насамперед потрібні пледи, постіль, продукти, печиво. Ну, звичайно, що найбільша потреба – це питна вода. Зараз у наявності є близько двох тонн води. Проте мають привезти ще.” – розповідає Вікторія.

Як зазначила волонтерка у них є проблема з обмеженням транспорту. Виїзд у Херсон запланували на ранок п’ятниці. Гуманітарну допомогу везтимуть 12-ти тонною вантажівкою.

У пункті збору допомоги кажуть, люди сюди приходять часто. Приносять печиво, шоколадки, крупи, одяг, воду. Дехто просто допомагає грошима.

Ситуація на Херсонщині – це величезний геноцид, який створила росія. Пані Наталія, мешканка Івано-Франківська з болем в очах принесла постраждалим одяг.

“Аж плакати хочеться. Жахлива ситуація, але ми повинні допомагати. Бачу, що речей вже є багато, люди ще більше згуртувалися після того, що трапилося. Складно уявити, як взагалі ті люди повинні витримати там це все. Ми намагаємося допомагати всім, чим можемо. Люди молодці. Кожен, що може те і несе.” – зазначила пані Наталія.

Збір проводиться в Офісі Спілки Волонтерів Прикарпаття, вул. Грушевського, 21, центральні двері. Деталі за тел.: 096 871 5364.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...