Місія – втілювати красу

Те, що б’юті-світ – її стихія помічаєш одразу, як тільки переступаєш поріг «Іріди». Тут
усе говорить про красу, натхнення та успіх і працює наче налагоджений годинник. Та від звичайного салону краси його відрізняє ще й особлива атмосфера – затишку й родинного тепла. І це теж заслуга власниці – майстра перманентного макіяжу із багаторічним досвідом, бізнес-леді чарівної та амбітної Інни САМУЛЯК. Про те, як завоювати справжню любов клієнтів, секрети перемог та нові мрії, яким властиво збуватися – у відвертій розмові для журналу «МІСТО».

Інно, сьогодні ви – успішна власниця салону краси, а з чого розпочинався ваш шлях до б’юті індустрії?

Я взагалі творча людина. З самого дитинства малюю, і це моя перша найбільша любов. Тому навіть вибір майбутньої професії не стояв – або стати дизайне- ром, або піти в індустрію краси. І оскільки моя мама створила цей салон ще 25 років тому, вступила я до київського університету мистецтв на спеціальність «стиліст, візажист, перукар-модельєр». І почала розвиватися у сфері візажу. Це був мій старт, тісно пов’язаний з мистецьким баченням. А потім вже опанува- ла професію бровиста, почала розвиватися у ній, і з часом мої клієнти підвели мене до того, що час займатися чимось глобальнішим. Так у моєму професійному житті з’явився перманентний макіяж. І в цій сфері я знайшла себе стовідсотково.

Власна справа – це завжди розвиток, а сфера краси й поготів, як вдається завжди тримати руку на пульсі?

У мене за плечима маса різноманітних семінарів, май- стер-класів відомих майстрів (як українських, так і міжнародних), чимало конференцій і виставок – мабуть, немає жодного заходу, який би стосувався перманентно- го макіяжу, де б я не була. Зараз рятують онлайн навчання. Хоч я вже в курсі усіх практичних умінь, але це ж як в акторів, чи співаків – у тебе все одно є якісь кумири, люди, до яких ти тягнешся. І коли ти бачиш, що вони роблять все те, що й ти, це додає віри у себе і надихає. Ну, і якісь цікаві фішки можна перейняти (сміється). Окрім того, я ще й суддя та спікер регіональних та всеукраїнських конференцій і чемпіонатів, як онлайн, так і офлайн, входжу в топ 100 тренерів України та є офіційним представником компанії Leader в Івано-Франківську.

Ви не лише вчитесь, але й сама навчаєте молодих майстрів?

Так, хоч колись боялася бути вчителем. Вагалася, чи вийде правильно передати новачкам свої знання, це ж велика відповідальність. Але дівчата почали самі дзвонити й запитувати, чи не хочу організувати курси. Я відкладала цей момент, відкладала, а потім вирішила досить – пішла на тренерські курси, отримала офіційний сертифікат і тепер допомагаю розвиватися іншим. Після проходження навчального курсу, учні мають змогу придбати у нас всі необ- хідні матеріали для старту своєї роботи. Всі мої випускниці – вже успішні майстри. І я досі завжди з ними на зв’язку, щоб порадити чи підказати щось за потреби, не покидаю їх.

А чи були моменти емоційного вигорання, коли хотілося просто покинути цю справу?

Щоб покинути – ні. Навпаки, хочеться максимально розвиватися. Хоча коли в життя увірвалася повномасштабна війна, цей момент, як і для багатьох, став справжнім стресом. Не бачила майбутнього, не могла будувати плани, життя стало наче одним днем. Майже рік не розуміла, де я є і що мені робити далі. Але в мене дуже класний чоловік, який завжди каже: треба рухатися вперед!

То головний ваш мотиватор – чоловік?

Так, мій чоловік – найкращий мотиватор. Ну і мої, звичайно, діти. Хочеться бути для них хорошим прикладом, щоб вони бачили що я молодець і пишалися мною так, як я пишаюся своєю мамою. Бо як кажуть: хто працює той і має.

А власна справа для вас – це те що приносить задово- лення, чи те, що дає фінан- сову вигоду?

Я вважаю, що найбільше ща- стя в житті – займатися улю- бленою справою, яка прино- сить прибуток. Якщо ти йдеш з задоволенням на роботу, зустрічаєш клієнтів з гарним настроєм, то й вони будуть такі ж. У нас всі клієнти класні, задоволені та щасливі. Вони по-вертаються до нас, приходять з сестрами, подругами й мамами. І це – велике щастя.

Про любов клієнтів свідчить і ваш графік, все буквально розписано по хвилинах, у чому ж секрет?

Мені здається, що до всіх треба ставитися так, як хочеш, щоб вони ставилися до тебе. Це дзеркальне відображення. Завжди треба бути людиною і ніколи не ставити себе вище за когось. У мене дуже дружній стабільний колектив, дівчатка працюють два десятки років, тому й клієнти задоволені.

Власне, команда – це ключ до успіху будь-якої справи і тих, хто працює із вами?

Наймолодший майстер працює у нас 15 років. Дівчатка проходять різноманітні курси, навчання, постійно вдосконалюються. Всі талановиті й дуже дружні, кожна на своєму місці, й це – найбільша наша цінність.

А які ваші заповіді як керівника?

Основне, щоб люди любили свою роботу. Я б не змогла працювати там, де мені не подобається. Дуже важливо, щоб у колективі був комфортний мікроклімат, без бруду та інтриг. У нас панує ідилія (усміхається).

У чому філософія «Іріди», яка особливість вашого салону?

Це сімейний салон. Його відкрили ще мої батьки й з того часу наші перші клієнти вже привели до нас своїх дітей. Це не просто наш з мамою бізнес, а велика родина: у нас дуже теплі стосунки з клієнтами,
ми завжди підлаштовуємося під них, тут легко, приємно та зручно. За це нас і люблять.

Ми надаємо всі види перукарських послуг, манікюр, педикюр, перманентний макіяж усіх зон, також в нас є масажний кабінет і лазерне видалення волосся – словом, усе, що потрібне жінкам. Також в салоні клієнти можуть придбати доглядові засоби для волосся і майстри радо проконсультують їх та підберуть необхідну косметику. А ще ми пропонуємо всі необхідні матеріали для перманентного макіяжу тільки преміум класу.

Яка процедура ваша улюблена?

Усі послуги, які ми впроваджуємо у салоні, я спочатку завжди випробовую на собі. Якщо беремо новий апарат – вивчаю це питання дуже довго й ретельно. У нас є процедури і кавітації, і підтяжки шкіри. Все, що свого часу було потрібне мені, я зібрала в «Іріді». Моя улюблена процедура – масаж, хоч не часто маю на це час (сміється).

«Іріда» – це частина вашого життя?

Я в цьому бізнесі відколи себе пам’ятаю. Розвиваюся, живу, всі мої процеси відбуваються паралельно з салоном. Це навіть не частина життя, це воно і є.

Кажуть, щоб бути успішною в чомусь одному, треба відмовлятися від іншого. Чим довелося пожертвувати вам?

Вільним часом. Моєму сину 17, а донечці – 2 з половиною роки. І на роботу я вийшла, коли їй було два тижні. Звісно, стараюся давати своїм дітям максимум уваги, вихідні – це час для сім’ї, є й відпустки, але салон забирає дуже багато уваги. Та й зараз не до відпочинку.

Готуєтеся підкорювати нові горизонти?

Так, на часі відкриття нового салону. «Іріда», звісно, теж працюватиме, ми не покинемо своїх клієнтів. Але це буде зовсім інший простір краси: акцент, все-таки, на перманентний макіяж та навчання, але разом з тим буде більше вже догля- дових процедур для тіла, спа з обгортанням та лазерне видалення волосся. А ще – міні-магазин, де майстри перманенту зможуть придбати необхідні для роботи матеріали, картриджі, апарати, анестезії. І що особливо чудово – там запрацює окрема навчальна студія. Це – черговий крок в успішне майбутнє.

Але чи не страшно у такий непростий час відкривати щось нове?

Страшно, але в мене є величезний досвід, я впевнена, що клієнти зрозуміють це, відчують нас, прийдуть і обов’язково полюблять новий салон. Адже там буде все так, як я звикла – з любов’ю до людей!

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...