Внесок у перемогу: у Франківську відбудеться аукціон Авдіївської марки

 13 вересня, в Івано-Франківську відбудеться аукціон Авдіївської марки.

Про це повідомляє “Громадська Організація “Промінь ІФ”

Аукціон триватиме з 09:00 до 21:00 шляхом виставлення одного із семи лотів з початковою ціною у 30 тисяч гривень. Крок торгів – 200 гривень.
 Перші 25 комплектів погашених марок з листівкою і папкою, але БЕЗ підписів осіб, причетних до їх створення, продаємо окремо. Вартість – 5000 гривень за 1 набір. Щоб придбати, необхідно у коментарях під тією публікацією поставити «+ купую» та чекати, поки з вами зв‘яжеться представник нашої організації. І наостанок – просимо щиро долучитись! Просимо поширень і інформаційної підтримки! Давайте зробимо це разом! Кожен крок, кожне спільне зусилля наближає нас до такої усіма очікуваної Перемоги!, – йдеться у повідомленні.
ДОВІДКОВО: Марка присвячена життю Авдіївки, яка вже майже десятиліття є форпостом українського спротиву – нескорена, але геть зруйнована ворогом. Йдеться не просто про одну марку – мова про комплект із блоку марок (28 зображень краєвидів міста різних часів, місцевих визначних пам‘яток та результатів терористичних атак росіян), власний конверт, а також листівку і папку.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...