У Косівській лікарні відкрили відновлене сучасне відділення анестезіології

У Косівській лікарні відкрили відновлене сучасне відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії, яке зараз є одним з кращих в області.

Йдеться про реанімацію «Косівської ЦРЛ», де наприкінці грудня 2021 року сталась пожежа, яка забрала п’ять життів.
На сьогодні у відділенні зроблено ремонт з урахуванням всіх стандартів та вимог шодо безпеки. На це з обласного бюджету було виділено 💸 8,3 млн грн. У реанімації є 6 ліжок для хворих, які перебувають критичному стані.
 Оснащено сучасним медичним обладнанням, яке передало Міністерство охорони здоров’я України та міжнародні організації, загальною вартістю 💸 3,8 млн грн.
2 новітні апарати ШВЛ вручили під час відкриття відновленого відділення.
▪️ На сьогодні КНП «Косівська ЦРЛ Косівської міської ради» обслуговує населення всіх територіальних громад території району – із 44 населених пунктів.
▪️У закладі функціонує 13 стаціонарних відділень на 273 ліжка.
▪️ За рік у лікарні – від 12 тисяч госпіталізованих; народжується до 600 дітей; проводять більше 1500 великих хірургічних операцій.
▪️ За час війни у косівській лікарні медичну допомогу надали 780 внутрішньо переміщеним людям, амбулаторно – 9740 особам з категорії ВПО.
▪️ Проліковано 675 вйськовослужбовців.
Мала нагоду поспілкуватися з нашими захисниками, які зараз перебувають у закладі, подякувала їм за службу та побажала швидкого одужання. Зараз у закладі працюють над відкриттям нового реабілітаційного відділення, де зможуть відновлюватись люди після інсультів, а також наші воїни, – повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онишук.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...