Військовий з Болехова отримав «Срібний хрест» від Залужного. ФОТО

Військовослужбовець Володимир Черневий з Болехова отримав «Срібний хрест» від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Він був відзначений за особисту мужність і героїзм, самовідданість, високий професіоналізм, стійкість та рішучість під час виконання військового обов’язку, повідомили на сторінці Болехівської міськради.

Володимир Черневий боронить кордони України від російського загарбника у складі 45 окремої артилерійської бригади Збройних Сил України майже два роки. Повномасштабне вторгнення росії почалося 24 лютого минулого року, а вже 28-го лютого Володимир прийшов до військкомату та приєднався до лав добровольців.

На той час у Володимира за плечима був досвід інтенсивної військової підготовки зі значним акцентом на практичну складову в одному з провідних навчальних закладів у системі військової освіти Міністерства оборони України – Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Тут хлопець здобув звання молодшого лейтенанта.

Військову службу у Збройних Силах України Володимир Черневий розпочав командиром батареї. Сьогодні він очолює бригаду інженерної служби.

Разом з побратимами боронить нашу землю на найпекельніших ділянках фронту — під Соледаром, Бахмутом, Гуляйполем. За винятковий внесок у боротьбу за мир та безпеку двічі був нагороджений військовими нагородами.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...