Мед Атлант

У Франківську планують облаштувати ще 4 маршрути доступності

До кінця року у Івано-Франківську має бути облаштовано п’ять маршрутів доступності. Перший уже майже готовий – від обласної лікарні до центру. 

Про це в ефірі «Західного полюсу» повідомив очільник Франківської громади Руслан Марцінків.

Перший маршрут ми уже перевірили, разом з військовими, які отримали поранення, та з людьми інвалідністю. Від обласної лікарні доїхали до «Овена» на колісних кріслах, потім сіли на міський транспорт, доїхали до «трикотажки» на Галицькій. Звідти теж поїхали аж до центру. Особливо нас цікавив центр міста – діючі переходи. Паралельно ми також ще по цьому маршруту здійснили заїзд у ряд магазинів і аптек.

На жаль, місто мало доступне, констатував мер, і цей маршрут – великий позитив. Таких маршрутів буде 5 цього року. Інших чотири – це: Вовчинецька – Героїв УПА, вулиця Чорновола до Матейки, вулиця Незалежності – від центру до Майзлів. А також вулиця Мазепи – до ЦМКЛ.

Ще одне питання – це доступність магазинів, аптек і багато чого іншого. На жаль, навіть по вулиці Галицькій, ми заїхали в 4 аптеки, але жодна не була повністю доступна. З тих чотирьох тільки в одній були правильно зроблені всі пониження, але двері, наприклад, були завузькі. Тому тут ще дуже багато роботи з бізнесом.

Також він додав, що уже готується програма на сесію міської ради, згідно з якою бізнес отримує часткову компенсацію на облаштування доступності.

Вона не буде повністю покривати, але ми частково готові давати кошти на такі речі.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...