Мед Атлант

У Франківську створюють відділ охорони культурної спадщини

На наступній сесії франківські депутати розглянуть проєкт рішення про створення відділу охорони культурної спадщини Івано-Франківської міської ради.

Відповідний проєкт рішення з’явився на сайті міської ради.

Метою діяльності відділу є забезпечення реалізації у місті державної та місцевої політики у галузі охорони об’єктів культурної спадщини та збереження традиційного середовища його історичних ареалів, – йдеться в проєкті рішення.

Відділ буде забезпечувати виконання Закону України “Про охорону культурної спадщини” та нормативно-правових актів про охорону культурної спадщини на території Івано-Франківської громади. Крім того, подаватиме пропозицій органу охорони культурної спадщини вищого рівня про занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, внесення змін до нього.

До завдань відділу охорони культурної спадщини також буде входити забезпечення юридичним і фізичним особам доступу до інформації, що міститься у витягах з Державного реєстру нерухомих пам’яток України, а також надання інформації щодо програм та проєктів будь-яких змін у зонах охорони пам’яток.

Керівника відділу призначає та звільняє міський голова за погодженням охорони культурної спадщини вищого рівня (обласного).

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...