Мед Атлант

У Калуші відкриють Центр життєстійкості

19 червня у Калуші підписали тристоронній меморандум про співпрацю між Калуською громадою та благодійними організаціями “Карітас — Івано-Франківськ УГКЦ” і “Благодійний фонд “Карітас — Калуш”.

Відповідно до угоди, у Калуші буде створено Центр життєстійкості. Про це повідомив міський голова Калуша Андрій Найда.

Попередньо рішенням депутатів на пленарному засіданні Калуської міської ради передали БО “Благодійний фонд “Карітас — Калуш”” в оренду недіюче приміщення, де й буде створено центр. Воно розташоване на території Калуського ліцею №2. Там вже проводяться ремонтні роботи за кошти благодійників.

У Центрі життєстійкості люди, які перебувають у складних життєвих обставинах, матимуть змогу на безоплатній основі отримати різного роду послуги соціального захисту, включаючи роботу з психологами, соціальними працівниками, фахівцями освітніх, юридичних, медичних та інших галузей. Сюди зможуть звертатися й учасники бойових дій та їх сім’ї, ветерани війни. Також тут можна буде знайти підтримку людям, які в пошуку роботи, оскільки буде вестися співпраця з біржею.

Проєкт із запровадження комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості у громадах рекомендовано втілювати Постановою Кабінету Міністрів України.

На зображенні може бути: 3 людини та текст

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...