Мед Атлант

“Кожна війна має свої втрати” – історія військовослужбовця ТЦК з Франківська

Сержант Роман (позивний – «Комар») є діючим військовослужбовцем, який після поранення та реабілітації проходить службу в одному ТЦК Івано-Франківської області та виконує службові обов’язки передбачені чинним законодавством України.

Його історію у війську розповіли у Івано-Франківському центрі комплектування та соціальної підтримки. 

24 лютого 2022 року вступив до лав 108 батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади у складі якого виконував бойові завдання. Спочатку на білоруському кордоні та Житомирщині, а далі на Донецькому напрямку в районі Бахмута.

Незважаючи на переважаючі сили ворога, їм тоді вдалося стримати наступ.

Кожна війна має свої втрати, але ми повинні усвідомити те, що ми на своїй землі і крім нас її ніхто не буде боронити, тому ми всі потрібні на фронті і ми мусимо бути разом, – каже військовий.

Він додає, що після повного відновлення планує повернутися до своїх побратимів та продовжити службу безпосередньо на фронті до переможного кінця.

Це одна з сотень історій військовослужбовців ТЦК. Не «хабарники», не «ухилянти» і не «родичі генералів». Справжні герої, які отримали поранення, мають бойовий досвід і з об’єктивних причин не можуть продовжити подальшу службу на передовій. Проте продовжують служити Україні.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...