Мед Атлант

Третьому президенту України Вікторові Ющенку вручили диплом почесного доктора УКД. ФОТО

24 червня в Університеті Короля Данила відбулось урочисте вручення дипломів випускникам.

Традиційно випускники УКД і Фахового коледжу отримали дипломи в день Різдва Івана Хрестителя, на честь засновника та першого ректора УКД о.Івана Михайловича Луцького.

У церемонії вручення взяли участь представники духовенства, зокрема архиєпископ і митрополит Івано-Франківський УГКЦ Володимир Війтишин та настоятель парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях Йосафат Бойко. Також захід відвідали заступник міського голови Святослав Никорович, суддя Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області Людмила Андрусів і народна депутатка України Оксана Савчук.

Особливою подією для студентства стало те, що третій президент України Віктор Ющенко вручав дипломи кращим випускникам університету й коледжу. Перед тим, як одержати дипломи, молодь мала можливість поставити запитання Вікторові Андрійовичу у форматі відкритої зустрічі з успішними людьми. Наприкінці зустрічі ректор університету Мирослав Луцький вручив третьому президенту України Вікторові Ющенку диплом почесного доктора УКД.

Також під час заходу відбулося вручення стипендій пʼяти кращим студентам університету в рамках спільного стипендійного проєкту УКД та ІТ-компанії COAX.

«Дуже знаково, що людина починає свою дорогу з освіти та вибору професії. Ви — покоління, яке вершить велику справу — творення української незалежної держави. За 800-1000 км звідси вирує справжній фронт. Ми повинні пам’ятати, це наша боротьба за ті 350 років колоніалізму, з яким прийшла Московія в середині XVII сторіччя», — наголосив Віктор Ющенко.

Привітав випускників також ректор Університету Короля Данила Мирослав Луцький.

«Упродовж усього часу ми старалися зробити все, щоб здобувати освіту в УКД було комфортно та якісно, щоб знання були актуальними, а навички — практичними. Перед вами стоїть завдання докласти максимум зусиль задля відновлення нашої держави. Ми пишаємося вашими досягненнями», — звернувся до випускників Мирослав Луцький.

Загалом, цього року дипломи отримали 173 фахові молодші бакалаври та 370 бакалаврів.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...