Мед Атлант

Прикарпатські крафтові виробники об’єднались, щоб популяризувати продукцію

Крафтові виробники Прикарпаття об’єднаються, щоб популяризувати свою продукцію не тільки на місцевому рівні, а й на українському і навіть міжнародному ринках.

Для цього в Івано-Франківську організували ярмарок-презентацію їхніх товарів, йдеться у сюжеті каналу 402.

Чаї та різноманітні вироби з карпатських трав на ярмарку представили місцеві підприємці з Богородчанщини.

В цілому компанія займається збором і заготівлею дикорослих рослин, а також вирощуванням нішевих культур. І в замкнутому циклі виготовляємо фітопродукцію в якості фіточаю. Маємо в розробці спеції і ще ряд асортиментних речей, які незабаром зможемо запропонувати, — розповів підприємець Віктор Гончаров.

Свою продукцію на ярмарку презентував і Руслан Угринчук з Долини. Близько 10 років чоловік разом з сім’єю займається виготовленням натурального меду, прополісу та крафтового квасу. Каже, що свою діяльність починав з одного вулика, зараз у чоловіка їх понад 80. Уся продукція, переконує, не тільки смачна, а й дуже корисна для здоров’я.

Декілька сортів меду, прополіс, різноманітні настоянки. Асортимент – 20-30 позицій. Це натуральний продукт, без цукрів тощо, — каже підприємець.

Крафтові виробники, каже керівниця громадської спілки “Дорога смаку Прикарпаття” Ірина Фіщук, є знаковою частиною економіки регіону. Завдяки їхній продукції, яка напряму пов’язана з Карпатами, формується бренд області і створюються нові робочі місця.

Наша мета полягає в тому, щоб об’єднати таких людей і допомогти їм вийти з продуктами на експорт і розвивати виробництво в нашому регіоні. Це – ягоди, гриби, солодощі з карпатських дарів, — зазначила Ірина Фіщук.

Об’єднаються виробники у кластер “Дикоросів”. Сюди входитимуть підприємці, які залучені у всіх ланках створення крафтової продукції. Зокрема ті, хто займається заготівлею сировини, її переробкою та реалізацією. А все задля того, щоб сформувати кластерний підхід до виготовлення товарів за принципом “з лісу до столу”.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...