Мед Атлант

Мешканці Бурштина будуть з теплом, – Світлана Онищук

На Прикарпатті активно працюють над тим, щоб забезпечити мешканців Бурштина теплопостачанням взимку.

З робочою групою, яка створена при Івано-Франківська обласна державна адміністрація і займається питанням підготовки міста до опалювального сезону, побували у Бурштині. Там провели виїзну розширену нараду за участю керівництва Івано-Франківської філії ТОВ «Газорозподільчі мережі України» та АТ «Прикарпаттяобленерго».

На сьогодні почались роботи із підготовки до будівництва стаціонарної твердопаливної котельні, яка обігріватиме один із закладів охорони здоров’я у Бурштинській МТГ.

Триває підготовка газо- та електромереж для будівництва та встановлення інших 5 котелень. Варто нагадати, що йдеться про 4 модульні котельні на альтернативному паливі потужністю 1 МВт кожна для об’єктів соціальної сфери й дві модульні газові потужністю 8 та 10 мегават для багатоквартирного житлового фонду Бурштина.

Також дала доручення структурним підрозділам вивчити ситуацію в закладах освіти, охорони здоров’я, соціальних установах, щоби забезпечити їх альтернативними джерелами живлення, і в холодну пору там були світло й тепло, – зазначила голова ОВА.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...